Bądźmy w kontakcie

Dane Fundacji:

humandoc@humandoc.pl
www.humandoc.pl

Adres do korespondencji:
Fundacja HumanDoc
ul. Mazowiecka 11/19
00-057 Warszawa

Dane do faktury:
Fundacja HumanDoc
ul. Jana Kropidły 8A/10, 45-092 Opole
NIP: 5272622103

Adres rejestracyjny:
Fundacja HumanDoc
ul. Jana Kropidły 8A/10,
45-092 Opole

KRS 0000349151
REGON 142295548
NIP 5272622103

NUMER KONTA (Alior Bank):
72 2490 0005 0000 4500 8259 9432

Pracownicy Fundacji:

Urszula Martyniszyn – Przewodnicząca Zarządu
e-mail: u.martyniszyn@humandoc.pl

Dominika Springer – Członek Zarządu
e-mail: d.springer@humandoc.pl

Stanisław Brudnoch
e-mail: s.brudnoch@humandoc.pl

Maciej Machcewicz
e-mail: m.machcewicz@humandoc.pl

Romana Pindel
e-mail: r.pindel@humandoc.pl

Izabela Żbikowska
e-mail: i.zbikowska@humandoc.pl

Megi Bibiluri
e-mail: m.bibliluri@humandoc.pl

Marta Kornacka
e-mail: m.kornacka@humandoc.pl

Donorzy

Partnerzy