Ludzie listy piszą… a my pozyskujemy fundusze!

Zespół HumanDoc pracuje nad stworzeniem niezwykłej platformy do pisania…  listów. W erze krótkich i szybkich wiadomości tekstowych wysłanie komuś papierowej korespondencji w pięknej oprawie może być wspaniałą niespodzianką na szczególną okazję. Tym bardziej, że ten powrót do uroków tradycyjnej poczty będzie się wiązał z przekazaniem pieniędzy na działania charytatywne i prospołeczne naszej fundacji.

Projekt pt. „Platforma Listów Fundraisingowych” rozwijamy w ramach mikrobudżetu przydzielonego nam przez organizacje: Mercy Corps i American Red Cross.

Jak to ma działać?

  • Spersonalizowane listy

Użytkownicy mogą wybierać spośród szablonów grafik i treści na różne okazje lub wprowadzać własne wiadomości. Dzięki temu każdy list jest wyjątkowy i osobisty.

 

  • Tradycyjna poczta

List do ukochanej osoby na szczególną okazję będzie można wysłać zarówno w sposób cyfrowy, jak i tradycyjny, dzięki opcji przygotowania wydruku.

 

  • Wspieranie kampanii społecznych

Bezpośrednio po utworzeniu listu, jego nadawca będzie mógł wybrać kwotę, jaką wesprze działania naszej fundacji. Zrobi to za pomocą popularnych i bezpiecznych metod płatności, takich jak STRIPE, PayU lub PayPal

Platforma Listów Fundraisingowych nie tylko sprawi, że komunikacja między ludźmi odzyska dawny czar i jakość, ale przede wszystkim przyczyni się do zaangażowania pojedynczych osób w działania prospołeczne, jakie prowadzi nasza Fundacja.

WESPRZYJ
NAS
SUPPORT
US